O firmie

Przedsiębiorstwo Budowy Instalacji Przemysłowych i Grzewczych SPAWGAZ-PLUS jest przedsiębiorstwem prywatnym działającym nieprzerwanie od 1999r.

Jesteśmy solidną firmą, która starannie wykonuje zlecenia od projektu po oddanie do użytku kompleksowo zrealizowanej inwestycji. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów mając za priorytet zadowolenie inwestora z fachowo wykonanej instalacji ściśle dostosowanej do jego wymogów.

Nasza specjalnością jest projektowanie i montaż instalacji centralnego ogrzewania, wodno – kanalizacyjnej i gazowej w budynkach jedno i wielo rodzinnych jak i instalacje dla przemysłu wykonanych z rur czarnych, ocynkowanych, z tworzyw sztucznych i ze stali kwasoodpornej, spawanych gazowo, elektrycznie i w osłonie gazów specjalistycznych.

Firma nasza cieszy się dobrą opinią zarówno wśród naszych klientów, dostawców, jak i firm współpracujących. Posiadamy odpowiednią wiedzę, sprzęt jak i wykwalifikowany personel który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami związanymi z najnowszą technologią i ochroną środowiska. Jesteśmy w ścisłej współpracy z przodującymi producentami urządzeń, armatury i instalacji takimi jak Viessmann, Brotje, czy Rehau i korzystając również z ich wiedzy i doświadczenia wspólnie dążymy do osiągnięcia najlepszych rezultatów naszej usługi.